Bańska Wyżna

W okresie zimowym w okolicy znajdziemy liczne stoki narciarskie oferujące trasy dla początkujących oraz zaawansowanych. Ciekawe miejsce dla osób lubiących fotografowanie górskich krajobrazów, polan czy dzikich zwierząt. Na pewno warto tu przyjechać choćby na weekend.

Miejscowość oferuje noclegi blisko wyciągu Bańska Wyżna . Znaleźć tu można zarówno ośrodek wypoczynkowy, domki do wynajęcia ale i prywatne kwatery oferowane przez mieszkańców. Bańska Wyżna ze względu na otwarte nastawienie na turystów oferuje wiele miejsc noclegowych w rozmaitej formie. Bańska Wyżna to nieduża wieś położona na wysokości od 890 do 900 m n.p.m. na Pogórzu Spisko-Gubałowskim, niedaleko od Zakopianki, czyli drogi z Nowego Targu do Zakopanego. Przy stoku działa szkółka narciarska a także wypożyczalnia sprzętu.

Atutem miejscowości jest przede wszystkim czyste górskie powietrze oraz piękne widoki nie tylko na Tatry, ale również na Gorce, Pieniny czy Babią Górę. Dzięki temu każdy fan zimowego szaleństwa będzie miał okazję w pełni spożytkować swoją energię na stoku. Tu znajdziesz tanie noclegi w Bańska Wyżna . Miejscowość spełni oczekiwania zarówno pod względem infrastruktury, jaki i walorów geograficznym.

Gospodarze oferują tanie noclegi Bańska Wyżna w willach oraz gospodarstwach agroturystycznych. . To czyni z tej wsi świetną bazę wypadową zarówno na Podhale, bezpośrednio w Tatry, ale także w znajdujące się całkiem niedaleko regiony takie jak Orawa czy Pieniny.


Możliwość komentowania jest wyłączona.