CHATA NAD CZARNYM

Polana 4A
38-709 Polana

Chata nad Czarnym znajduje na uboczu wsi, u podnóża pasma Otrytu, w uroczym zakolu czystego potoku Czarnego. Wykonana jest z jodłowych bali.

Na poddaszu chaty jest do Państwa użytku maksymalnie 8 miejsc noclegowych:
– dwa pokoje dwuosobowe (jeden zaaranżowany na sypialnię małżeńską, w drugim dwa osobne łóżka)
– dwupokojowy apartamencik rodzinny (w jednym pokoju sypialnia małżeńska, w drugim pojedyncze łóżko, istnieje możliwość dostawienia drugiego)
Nasi najmłodsi goście mogą skorzystać z łóżeczka dziecięcego.
Obie mieszkalne części poddasza mają własne łazienki. Znajdą w nich Państwo suszarki do włosów, komplety ręczników i podstawowych kosmetyków kąpielowych. Pokoje są w większości wyposażone w odrestaurowane wiejskie meble z początków XX w.
Na parterze chaty znajdują się: salon wypoczynkowy z kominkiem oraz jadalnia. Przygotowaliśmy dla naszych gości również małą bibliotekę wydawnictw “bieszczadzkich”.
Od południowej strony chaty znajduje się taras z wygodnymi kanapami.
W naszej chacie przywiązujemy szczególną uwagę do zdrowego i urozmaiconego odżywiania. Zasadą jest, że przyrządzamy posiłki wyłącznie ze świeżych produktów, a tam gdzie to jest możliwe wykorzystujemy produkty lokalne.
Śniadania podajemy w formie stołu szwedzkiego (pieczywo jasne i ciemne, wędliny, jaja, sery, dżemy, miód, warzywa, mleko, kawa, herbata).
Posiłek wieczorny składa się z trzech dań (zupa, danie główne, deser, kawa, herbata, soki, owoce); alternatywnie możemy przygotować dla Państwa biesiadę przy ognisku lub grillu.
noclegi Bieszczady, Wetlina noclegi domki, Bieszczady domki nad Soliną, domki letniskowe w Bieszczadach

Możliwość komentowania jest wyłączona.