Domki Letniskowe w Kruklankach

Kruklanki
ul. Wczasowa 21
11-612 Kruklanki

3 DOMKI LETNISKOWE

6 APARTAMENTÓW W DOMKACH MUROWANYCH
ORAZ POKOJe
Zapraszamy Państwa gorąco do wypoczynku na Mazurach do malowniczo położonej miejscowości Kruklanki. Kruklanki to mała miejscowość położona nad jeziorem Gołdopiwo (znajdującego się w strefie ciszy) na skraju Puszczy Boreckiej, jednego z niewielu siedlisk żubrów. Tuż przy posesji przepływa rzeka Sapina, nadająca się doskonale na spływy kajakowe. To idealne miejsce na wypoczynek, aktywny urlop, czy poznanie uroków przyrody. W okolicy znajdują się oznakowane szlaki rowerowe.
Nasza posesja usytuowana jest w zacisznej okolicy, na końcu miejscowości, nad rzeka Sapiną, tuż przy lesie. Dla naszych gości przygotowaliśmy 3 drewniane domki letniskowe 4-osobowe, 2 domki murowane do wynajęcia w całości lub na apartamenty 2-4-osobowe oraz pokoje w domu całorocznym.
DOMKI LETNISKOWE – DREWNIANE
3 domki letniskowe; w każdym 2 sypialnie 2-osobowe, kuchnia z pelnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, komplet naczyń, itp.), łazienka z natryskiem i wc oraz zadaszona weranda.
APARTAMENTY W DOMKACH MUROWANYCH
2 domki murowane do wynajęcia w całości lub na apartamenty – w każdym z nich
Na parterze 2 apartamenty 2-osobowe, składające się z sypialni z aneksem kuchennym z pełnym wyposażeniem (lodówka, kuchenka, komplet naczyń, itp.), łazienka z natryskiem i wc;
Na poddaszu każdego domku 2 sypialnie 2-osobowe, kuchnia z pełnym wyposażeniem (kuchenka, lodówka, komplet naczyń itp.), łazienka z natryskiem i wc, duży zadaszony balkon z widokiem na ogród.
OPIS KWATERY
Na parterze domu znajdują się 2 pokoje 4-osobowe z łazienką każdy, zaplecze kuchenne (naczynia, lodówka, kuchenka gazowa),
Na piętrze znajdują się 4 kwatery 2-dwuosobowe i 2 czteroosobowe, WC, brodzik, łazienka z wanną oraz kuchnia
ŚWIETLICA NAD RZEKĄ
Do dyspozycji naszych gości świetlica z zadaszonym tarasem usytuowana nad brzegiem rzeki Sapina.
Tenis stołowy, piłkarzyki, TV
WAŻNE INFORMACJE:
 • Możliwość skorzystania z kajaków, łodzi wiosłowej.
 • Możliwośc zorganizowania spływów kajakowych rzeką Sapiną.
 • Na posesji można rozpalić ognisko.
 • Miejsce na samochód – ogrodzona, zamknięta posesja,
 • Sprzęt ogrodowy, grill – do dyspozycji gości
OKOLICA:
 • Nasze okolice to raj dla wędkarzy i miłośników przyrody. Poznać można u nas zwyczaje zwierząt, odbywać wycieczki rowerowe po okolicy, łowić ryby czy korzystać z bogactwa grzybowych lasów.
 • Właściciel zaprasza i służy swą wiedzą jako przewodnik w zwiedzaniu malowniczych okolic oraz. Puszczy Boreckiej którą zamieszkują min. żubry.
 • Miejscowość Kruklanki, posiada liczne zaplecze barów, sklepów, restauracji, smażalni ryb, zaś 15km dalej położone jest Giżycko-centralne miasto Mazur.
 • Najbliże miasto – Giżycko (ok.12km) – latem liczne koncerty i imprezy – m.in. Szanty w Giżycku – ogólnopolski konkurs piosenki żeglarskiej, Twierdza Boyen, koncerty organowe, most obrotowy, las miejski ze ścieżką edukacyjną, ruiny zamku, port żeglugi i wiele innych.
 • W okolicy znajduje się wiele atrakcyjnych miejsc wartych odwiedzenia – m.in. romantyczny 'zwalony most’ nad rzeką z pięknym widokiem na jezioro Patelnia, śluza w Przerwanakach Miłośnicy historii mogą wybrać się rowerem do pobliskiej byłej kwatery Himlera czy pałacu w Sztynorcie.
 • Do jeziora Gołdapiwo z kąpieliskiem, pomostem, wypożyczalniami sprzętu wodnego jest ok.300m
 • Wielkość posiadłości ok.1ha
 • Zapraszamy od maja do końca września.

Możliwość komentowania jest wyłączona.