Liceum w Krościenku będzie świętować w przyszłym roku 70-lecie istnienia

Zofia Krępa, dyrektor Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku, zaprasza do włączenia się byłych absolwentów w przygotowania jubileuszu.

– Z przyjemnością informujemy, że rozpoczęliśmy przygotowania do obchodów 70-lecia naszego liceum. Mamy zamiar świętować je w czerwcu 2015 roku. Przed nami dużo pracy, aby uroczystość ta miała wspaniałą oprawę. Bez Was, Drodzy Absolwenci, to święto się nie uda. Dlatego też serdecznie zapraszamy do włączenia się w przygotowania – apeluje dyrektor LO w Krościenku.

Na czym ma polegać pomoc?

Oczekujemy na wypełnienie ankiety, która jest zamieszczona w zakładce „Jubileusz 70-lecia” (http://jubileuszlo.kroscienko.pl) lub dotrze do Was za pośrednictwem naszych obecnych uczniów. Szczególnie cenne są dla nas Wasze wspomnienia związane ze szkołą i nauczycielami. Udział w ankiecie pozwoli nam na uatrakcyjnienie wydawnictwa związanego z rocznicą szkoły.

Zapraszamy także do udziału w konkursach organizowanych w ramach obchodów, a szczególnie do pomocy w tworzeniu okładki jubileuszowego wydawnictwa. Forma dowolna, temat – projekt powinien nawiązywać do hasła „Szkoła w sercu Pienin”. Termin nadsyłania prac do końca września 2014 (drogą pocztową na adres szkoły lub elektroniczną lo.kros@nowotarski.pl). Krościenko noclegi zaprasza.

Możliwość komentowania jest wyłączona.