Maciej Maleńczuk w Zakopanem

W Namiocie Festiwalowym na Dolnej Równi Krupowej wystąpi Maciej Maleńczuk, któremu będzie towarzyszył zespół Psychodancing.

Koncert odbędzie się w sobotę, 27 lipca 2013, godz. 19.00.

Maciej Maleńczuk to wokalista, instrumentalista, poeta, kompozytor i autor tekstów. To artysta, który swobodnie porusza się w wielu stylach muzycznych takich jak: pop, rock, muzyka folk i country.

Repertuar najczęściej prezentował jako muzyk uliczny grający na ulicach Krakowa, Warszawy, Poznania i innych polskich miast.

Występował z zespołem Pudelsi, założył trio Homo Twist, z którym nagrywał płyty i koncertował. W 1998 roku wydał pierwszą solową płytę z piosenkami granymi kiedyś na ulicach. Album nosi tytuł „Pan Maleńczuk”.

Maciej Maleńczuk bierze udział w różnych projektach muzycznych, m.in. „Yugopolis”, który zgromadził czołowych polskich artystów wykonujących piosenki słynnej bałkańskiej grupy Parni Valjak, „Koledzy” – duet Maleńczuka z Wojciechem Waglewskim. Obecnie promuje najnowsze koncertowe przedsięwzięcie –”Psychodancing”.

Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień. Pracował z wieloma znanymi artystami, takimi jak Maryla Rodowicz, Kora, Anna Maria Jopek, Małgorzata Szumowska…

Zakopane noclegi oraz Zakopane pensjonaty zapewni wspaniałą atmosferę i wypoczynek

W lipcu Maciej Maleńczuk wystąpi w wyjątkowym koncercie z zespołem Psychodancing. Zaśpiewa swoje największe przeboje i utwory z najnowszej płyty.

BILETY: 70 zł. Centrum Informacji Turystycznej, Zakopane pokoje gościnne, www.ticketpro.pl,w sieci EMPiK i bezpośrednio przed koncertem.


Możliwość komentowania jest wyłączona.