Szaflary

W Szaflarach na lewym brzegu Białego Dunajca, na wapiennej skale zobaczyć można częściowo zabudowany teren z zachowanymi fragmentami murów. Jest to pozostałość po istniejącym tu od XIII wieku zamku, który był najważniejszym punktem obrony całej doliny. noclegi blisko wyciągu Szaflary Na turystów czekają nie tylko baseny wewnętrzne ale i zewnętrzne, a także zjeżdżalnie, hydromasaże i wiele innych atrakcji, które umilają spędzanie czasu w ciepłej wodzie o właściwościach wspierających leczenie wielu przypadłości.

 Planując urlop w górach, nie możecie Państwo ominąć Termy Szaflary, które są integralną urlopu. Ap
         Noclegi zlokalizowane w pobliżu głównej trasy prowadzącej do Zakopanego, zaledwie 8 km za Nowym Targiem. Doskonała lokalizacja nieopodal wyciągów narciarskich, umożliwia aktywne spędzanie wolnego czasu. Termy Szaflary, są przystanią idealną pod każdym względem dla osób szukających wypoczynku o każdej porze roku. Szaflary noclegi to górski klimat w połączeniu z wyjątkowymi właściwościami wód termalnych wywiera znaczący wpływ na poprawę samopoczucia, poziom sprawności fizycznej i umysłowej, a zatem ogólny stan zdrowia. .

W okolicy boisko sportowe oraz kompleks basenów geotermalnych „Termy Podhalańskie. Na lotnisku sportowym można skorzystać z przelotów widokowych po okolicy i podziwiać piękno Tatr i Gorców.

Szaflary noclegi z wyżywieniem

Możliwość komentowania jest wyłączona.